Blog

Górny Śląsk to siedlisko przemysłu Radlin otrzymał finansowanie na budowę wytwórni

Jeszcze kilkanaście lat temu nieznaczny dystrykt niedaleko Katowic był niezagospodarowany. Aktualnie zbudowano w tamtym miejscu fabrykę chemii kosmetycznej. Z tego powodu posadę pozyskało blisko 400 mieszkańców. Burmistrz okazał swą satysfakcję z z powodu tego, że tak dużo bezrobotnych zdoła wykonywać pracę a tym samym zarabiać na utrzymanie.

Chociaż początkowo demonstrowano oponując przeciw wybudowaniu nowego zakładu mimo to pozyskano potrzebne zgody na postawienie wytwórni. Mieszkańcy wcześniej nieprzychylni na stworzenie dodatkowej manufaktury nabyli pełne przekonanie, że da multum pracy. Specjalistyczne maszyny i właściwa grupa fachowców doprowadziły do tego, że praca wykonywana jest sprawnie a środowisko nie zostaje skażone. Poza tym udoskonalono asfalt dróg i wybudowano parę domów.
taśma do ziemniaków

Projekt zakładu przemysłowego

Przedsięwzięcie stworzenia manufaktury zapoczątkowało finansowanie przez charakterystyczny program Unii Europejskiej , który gwarantował rozwój przemysłu. Inwestor z Gliwic, który jest założycielem pięciu spółek zaciekawiłzajął się programem a potem zapoczątkował budowę jednostki. Szukano stosownej strefy by finalnie wybudować manufakturę na południu Polski. Zdobyte finanse umożliwiły wykup określonego obszaru i zaopatrzenie zakładu w przydatne maszyny. Dlatego nabyto elementy wytwórcze od najlepszych firm. Najlepsze oferty odnaleziono na witrynie internetowej http://primacon.pl. Zamówiono bębny hydrauliczne i przenośniki rolkowe. W dodatku stworzono dojazdy do manufaktury żeby tiry były w stanie transportować artykuły do różnych województw.
alu

Niemałe dochody dla pracowników

W zakładzie przemysłowym zatrudniono kilkaset ludzi. Zlecono im właściwe obowiązki i co więcej mają godziwe zyski. Spora liczba przyjeżdża do fabryki z ościennych miejscowości, jednakże niemało gości w wybudowanych koło fabryki osiedlach. Otrzymali ulgi stąd będą mogli zaoszczędzić trochę pieniędzy. Pracujący w fabryce odbyli kursy oraz uzyskali stanowiska, które ich zadowalają.

Więcej na temat elektrobebnów na stronie elektrobebny.com.pl/.