Blog

Bardzo szybka zamiana okien w nowym mieszkaniu

Od jakiegoś czasu pragnęłam zastąpić okna w należącym do mnie domu. Stare okazały się zepsute. Zauważyłam też, że dużo ciepłego powietrza czmycha przez nietrwałą ramę. Szyba był nieszczelna w kilku punktach, zaś ja musiałam w ziemie podkładać koc na parapet ażeby zachować ciepło w pomieszczeniach.

Kiedy zgromadziłam finanse poczęłam poszukiwania instytucji, która wykona wymianę wszystkich okien. W internecie znalazłam firmę Okna Optimus a ponadto zobaczyłam, że oferta Optimus może być niezwykle zachęcająca. Sam okna okazały się być niekosztowne, zaś propozycja różnorakich elementów, z których były wyprodukowane ramy mogła się okazać odpowiednim wyjściem. Należy do mnie niewielkie lokum, więc wymagałam zaledwie jednego poranka na instalację wszystkich okien. Zatelefonowałam do firmy, którą wypatrzyłam pod tym linkiem producent okien PCV po czym opisałam osobistego oczekiwania. Handlowiec zarezerwował wizytę jednego z pracowników, jaki miał wymierzyć stare ramy okienne. Oczekiwałam zaledwie trzy dni, zaś po zrobionych pomiarach pozostało mi potwierdzić umowę i musiałam tylko oczekiwać na ekipę, która wymieni moje okna.

Instalacja okien w całym apartamencie

Zakupiłam cztery okna. Posiadam jedynie 2 pomieszczenia i łazienkę. Trzeba było zamontować okno w kuchni a także następne na balkon i drugiego pokoju. Zaraz po czterech tygodniach zajechali robotnicy i rozpoczęli kucie dawnych ram okiennych, które potem mogły być zutylizowane. Umieszczenie nowych okien zajęło ekipie prawie 4 godz. Po południu zdołałam je precyzyjnie wyszorować więc byłam bardzo rada z nowego nabytku. Zrobiłam porządek w mieszkaniu a następnie zadzwoniłam po koleżankę żeby wyraziła swoją opinię. Razem uznałyśmy, iż okna poszerzyły mieszkanie, i co więcej ogrzały dom. Byłam szczęśliwa, że znalazłam okna, albowiem to popularny artykuł wykorzystywany w wielu lokalach.

Teraz mogłabym chwalić się własnym m3

Nadciągnęła zimowa pora a w mym lokum jest bardzo ciepło. Teraz nie będą musiała korzystać z pomocnej izolacji a poza tym śmiało podejmuję znajomych. Zamiana okien okazała się niezmiernie trafnym wyjściem. Z dużą dozą pewności zaoszczędzę na energii, zaś letnią porą będę w stanie bez trudu je otwierać bez troski, że zniszczą się. Dodatkowo swobodnie się je myje, zaś parapety są czyste i stabilne. Dzisiaj mogę zarekomendować firmę Okna Optimus, albowiem świadczy najlepszej jakości okna.